22.12.14

Noel Baba'ya notlar

-Acne Adriana ; size ba yı lı yo rum! Sevgiler..


Yeni yıl'dan asıl beklentilerim parayla satın alınabilecek şeyler değil.

Mesela karın kasını satın alamayız. 
Huzuru da ne yazık ki.
Para karşılığı dostta edinemeyiz.
Sevemeyiz,sevilemeyiz,gözlerimizden yaşlar akana kadar gülüp eğlenemeyiz.

Ama geleneği bozmamalıyım dedim (yalan,en sevdiğim şeydir) ve minik(!) maddiyata dayalı bir liste hazırladım.
Geçtiğimiz yılki listeye baktığımda birçoğu gerçekleşmiş demek ki oldukça realist davranıyorum wishlist hazırlarken :)

Bu yıl gümüş renge özellikle takılmış durumdayım,yukarıda ve aşağıda net biçimde gördüm.


-Alexander Wang:Adam ne yapsa beğeniyorum elimde değil.Yeni bir model değilsin ama metalik renklerle bambaşka görünüyorsun!-Harflerin desenleri de çok güzel ama ben özellikle kupanın şu formu ve boyutuna bayılıyorum! Anthropologie Mug.


-Çok ideal bir hediye de olabilir aslında :) Para da hafif yükte ağır tipte bayılınası ..


-Nike Air Huarache modeli oluyor kendisi ,bir süredir izlemedeyim ,bildiğim kadarıyla türkiyede yok. Gümüş rengi de var,çokta güzel ama nasılsa bunu daha bir sevdim.-Mutfakta beraber çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum ama seni bulamıyorum.Momiji cookie beni bul :)
 -İpek Irgıt tarafından New york'ta hayata geçen bikini markası  'Kiini' tam bir arzu nesnesi,en azından benim için öyle.Planladığım gibi giderse karın kaslarıma çok yakışıcak.Yaza kadar benim olmalı diye düşünüyorum, tabii bir sürpriz olup; hayat beni tropik bir bölgeye doğru sürüklerse ocak olur şubat olur yine giyerim sorun çıkarmam :) (hayaller tropik)İyi ki maddi beklentim yok dedim?


2 yorum:

  1. Hahaha cok tatlisin Ecem'cigim bakalim bu sene Santa bana istediklerimi getirecek mi ama yilin baslarina dorgu ozellikle buralarda firtlatan alisveris cilginligi bana bir sure dur dedirtti ama uzerinde kocaman bir E yazan o antropologie kupasi Paris'e ilk geldiginde senin olacak (magazada oldugu surece:) sana sozum olsun. Cok opuyorum ve sana enfes bir yil diliyorum icinde bol seyehatlarin o seyehatlerin de icinde PAris'in oldugu bir yil :P Cok operim seni seker <3

    YanıtlaSil
  2. Off su 'kiini' bikini icin ben de wishlist yapabilirdim sanirim.. Kesinlikle yazin onu uzerimde gormek istiyorum ! Cok istiyorum ve asla baska bikini giymeme sozu veriyorum.. (Alper duysa asla inanmaz.. ama ciddiyim ! ) Bir de aklima bi Paris kacamagi yapip Ezgi'yi beraber bassak ya gibi bisi geldi ! Ne nefis olur o "E" yazan kupayi beraber almak ! Santa sana gonlulun istedigi her duyguyu versin once fistigim benim.. Sonrasi nefis kolay !

    YanıtlaSil

thanks for comments